Оголошуємо БЕЗПРОГРАШНУ гру #ЩАСЛИВИЙЧЕК

 🤩🎊 Ми щасливі, коли ви щасливі!

Ріелтор ви, вчитель чи поштар — байдуже, хто ви за фахом. Нам не потрібні приводи, щоб дарувати вам гарний настрій! ⠀
Неочікуваний приз: 50.000 ГРН НА ПОКУПКИ В ТРЦ💰
Там нема чого робити, друзі, просто think about it:

🙌 Купуйте 14.12.19 щось на суму від 400 ГРН у будь-якому магазині ТРЦ NEOPLAZA.
🤝 Обміняйте свій чек на скретч карту на 2 поверсі до 20:00.
🎁 Отримуйте гарантований приз.
📝 Заповнюйте анкету та беріть участь у розіграші SUPER PRIZE.

Це не просто велика сума, що майорить перед очима – це ваші можливості майбутнього у Neo-просторі.

Результати 14 грудня на головній сцені ТРЦ NEOPLAZA!

Не проґавте свій шанс. 👍🌿

#ЩАСЛИВИЙЧЕК #NeoPlaza

Правила проведення  рекламної акції  з розіграшом подарунків  «Щасливий чек» , яка проводиться в день офіційного відкриття Багатофункціонального центру «NEOPLAZA».

 

 1. Основні положення

1.1.Ці  правила регламентують порядок організації і проведення  рекламної акції з розіграшом  подарунків «Щасливий чек» (далі – Акція). Інформація про Замовника, оорганрганізатора Акції, про правила її проведення, про підсумки Акції, кількості подарунків, терміни, місце і порядок їх отримання розміщується на сайті www.neoplaza.com.ua

1.2 Дана Акція  є рекламною і проводиться з метою обізнаності, популярізації та реклами Багатофункціонального центру «NEOPLAZA».

1.3 Дана Акція  не є лотереєю або іншою грою, заснованою на ризику, тому не вимагає обов’язкової реєстрації або подання відповідного повідомлення до відповідних державних органів.

1.4. В рекламній акції можуть приймати участь тільки фізичні особи -будь які громадяни України, яким на момент проведення акції вже виповнилось 18 років, та які ретельно виконали всі дії, необхідні для участі в акції, зазначені в цих Правилах.

1.5 Учасниками не визнаються і не мають права брати участь в Акції :

1.5.1 Працівники та представники Орендарів -магазинів  БЦ «NEOPLAZA» та будь яких компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції.

1.5.2  Чоловік або дружина осіб, перелічених в підпункті 1.5.1 цих Правил, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, мати, дідусь, бабуся тощо)

1.5.3  Особи, яким на момент проведення Акції не виповнилось 18 років.

1.5.4  Працівники ТОВ «Аркада Фінанс» .

1.5.5 Особи, які не відповідають вимогам, які пред’являються до учасників рекламної акції, не мають права на участь в акції і отриманні подарунків.

1.6 Рекламна акція проводиться в порядку та на умовах, визначених даними Правилами.

1.7 Дана рекламна акція проводиться на безоплатній основі. Замовник витрачає на проведення акції виключно власний прибуток(дохід).

1.8 Замовник з метою популяризації, обізнаності та залучення нових орендарів та відвідувачів надає можливість Організатору провести рекламну акцію серед відвідувачів БЦ «NEOPLAZA» на умовах, визначених даними Правилами.

1.9 Якщо учасник акції повертає придбаний товар, придбання якого дало йому право на участь в акції, він не має права на участь в акції і отриманні подарунків.

1.10 Учасники акції, які отримали подарунки, дають згоду на проведення інтерв’ю про участь в рекламній акції в засобах масової інформації для розміщення на  радіо і телебаченні, мережі Інтернет, участь в фото- та відео- зйомці(ах) для виготовлення графічних матеріалів, без сплати будь-якої винагороди. Всі виключні права на такі інтерв’ю, фото-, відео- зйомку і/або графічні матеріали належать Замовнику.

Учасник акції відмовляється від будь-яких прав на перевірку чи затвердження закінченого інформаційного продукту, у тому числі публікацій чи рекламних матеріалів, що містять його зображення, а так само на вимогу припинення публічного показу, відтворення чи розповсюдження матеріалів, що містять його зображення.

1.11 Замовник акції  залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з учасниками акції, крім випадків, передбачених цими Правилами.

1.12 Оподаткування вартості подарунків  проводиться відповідно до чинного законодавства України. В подальшому Замовник Акції не несе відповідальності стосовно зобов’язань учасників акції, що отримали подарунки Замовника та подарунки Партнерів акції, у відношенні сплати податків та зборів.

1.13. Під покупками  в цих правилах розуміється  здійснення покупок у будь-яких магазинах орендарів БЦ «NEOPLAZA»,  за адресою: г. Днепр, вул. Марії Кюрі, 5.

 

 1. Замовник, Організатор та Учасники Акції

2.1. Замовником  Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Аркада Фінанс» (ЄДРПОУ 40096154).

2.2. Організатором Акції є ФОП Логутенко А.С. (ІПН 3247814385) на підставі договору №119 від 05.11.2019 про надання послуг. Відповідальні особи з боку Замовника та Організаторів повинні роз’яснювати та доводити до відома учасників рекламної акції правила ії проведення.

2.2. Орендарі – фізичні та юридичні особи, які уклали з ТОВ «Аркада Фінанс»  договори оренди і здійснюють господарську діяльність на території БЦ «NEOPLAZA»,  за адресою г. Днепр, вул. Марії Кюрі, 5.

2.3. Учасниками Акції можуть бути фізичні особи, які здійснюють покупки (Товари або Послуги) на території  БЦ «NEOPLAZA»  за адресою: г. Днепр, вул. Марії Кюрі,5, в період з 10:00 до 20:30 14.12.2019р.

Учасники акції зобов’язані виконувати всі дії, пов’язані з участю в ній та отриманням Подарунку. Учасник акції має право отримати від представників організатора та Замовника інформацію про умови проведення акції відповідно до цих Правил.

 

 1. Метою акції є збільшення кількості покупок у БЦ «NEOPLAZA»у день відкриття, а також:
 • Просування бренду
 • Підвищення лояльності покупців орендарів до БЦ «NEOPLAZA»;
 • Формування та підтримки інтересу БЦ «NEOPLAZA»;
 • Залучення нових орендарів та покупців Товарів до орендарів.
 • Стимулювання покупців до покупки Товарів у орендарів;
 • Збільшення доходів від реалізації товарів у орендарів, та зростання плати за оренду, як відсотку від товарообігу орендарів.

 

 1. Порядок проведення Акції

4.1. Територія проведення Акції: 2-й поверх БЦ «NEOPLAZA» навпроти магазину  Cropp ,  за адресою: м. Дніпро, вул. Марії Кюрі,5.

4.2. Терміни проведення Акції: з 10:00 до 20:30 14.12.2019р.

4.3. Організатор рекламної акції надає Замовнику або представникам орендарів за результатами проведеного розіграшу кінцевий результат, а саме – представляє фізичних осіб, які набули право отримати подарунок.

4.4 Після закінчення акції та проведення розіграшу подарунків від Замовника та Партнеру  акції, Організатори зобов’язані публічно повідомити про припинення акції.

4.5 Замовник та Партнер акції повинні виконати всі умови ії проведення, в тому числі видати переможцям в день розіграшу подарунки.

 1. Правила участі :

5.1 Здійсніть покупку 14 грудня 2019 р. в будь-якому магазині БЦ «NEOPLAZA», на загальну суму від 400 грн. одним або декількома чеками.

5.2 «Обміняйте чек на гарантований подарунок». Подарунки видаються на 2-му поверсі БЦ «NEOPLAZA», стійка видачі подарунків. Під  гарантованими подарунками вважаються рекламні товари з логотипом Neo Plaza, а саме: чашки, шкарпетки, футболки, брелки, стікери та ін. Ці подарунки не є персоніфікованими, тобто  споживачами  таких рекламних товарів  є невизначене коло фізичних осіб, тому вартість таких  товарів не розглядається як дохід фізичних осіб – споживачів та  не є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором. Під «обміном чеку» мається на увазі пред’явлення чеку представнику Організатора, на якому ставиться штамп «погашено», та його повернення учаснику акції.

До складу гарантованих подарунків можуть увійти подарунки від мережі супермаркетів VARUS , які вручаються  учасникам представниками партнеру акціі ТОВ «Омега».

5.3 Розіграш подарунків «Щасливий чек».

5.3.1  Підпишись на сторінку @neo_plaza в instagram

5.3.2  Заповніть анкету: Анкета участника #щасливийчек

П.І.П. ____________________________________________________________________

Номер телефона __________________________________________________________

Дані о покупках (магазин/сума чека/ків) _______________________________________

_________________________________________________________________________

5.3.2  .Віддай анкету адміністратору. Анкети приймаються до 20:00 14 грудня 2019 р.

5.3.3 Приходь до головної сцени на свято о 17.00  та чекай на рішення долі. Розіграш буде проходити на головній сцені БЦ «NEOPLAZA» о 20:15  14 грудня 2019 р. За результатами розіграшу головних подарунків Організатором  визначаються та   оголошуються  переможці. Учасник розіграшу обов’язково повинен бути присутнім на розіграші.

5.4  «Розіграш Щасливий чек». Заповніть анкету  і беріть участь  в розіграші головного подарунку від Замовника- ТОВ «Аркада Фінанс» , а саме – «грошового подарунку в розмірі 50 000 грн. від БЦ «NEOPLAZA»на шопінг в БЦ NEOPLAZA». Для отримання цього подарунку Переможець  потрібен мати при собі паспорт та  ІПН . Цей подарунок є об’єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором та оподатковується податками та зборами згідно чинного законодавства.

5.5  Заповніть анкету  і беріть участь в розіграші подарунків від партнера заходу – орендаря ТОВ «Омега» (ЄДРПОУ  30982361). Під подарунком, який надає ТОВ «Омега»,  для одного учасника акції  мається на увазі вручення  однієї з карток VARUS PERRFECT з номіналом:  500 грн.(в розіграші приймає участь 3 картки), або  300 грн. (в розіграші приймає участь  5 карток), або  200 грн. (в розіграші приймає участь 25 карток). Сума, зазначена в кожній картці від ТОВ «Омега» нараховується у вигляді бонусів на бонусні картки VARUS цих подарунків покладається на  ТОВ «Омега».

5.6 Розіграш буде проходити на головній сцені БЦ «NEOPLAZA» о 20:15  14 грудня 2019 р. За результатами розіграшу головних подарунків Організатором  визначаються та   оголошуються  переможці. Учасник розіграшу обов’язково повинен бути присутнім на розіграші.

 

 1. Визначення переможців.

6.1. Переможець акції визначається Організатором  наступним чином:

6.2 Ведучій зі сцени оголошує  переможців шляхом послідовного вибору анкет з лототрону.

6.3  Ведучій послідовно демонструє анкети глядачам та запрошує переможців на сцену.

 

 1. Порядок і строки вручення Подарунків.

7.1 Головному  Переможцю Акції необхідно 14.12.2019р.  узгодити з Відповідальним виконавцем Замовника порядок і строки вручення Грошового Подарунку.

7.2. Відповідальний представник Замовника Акції – Харук І.,+38 096 590 45 80

7.3. Вручення подарунків  відбувається за адресою: г. Днепр, вул. Марії Кюрі,5.

7.4. При отриманні  головного грошового подарунку Переможець підписує видатковий касовий ордер, що свідчить про отримання грошового подарунку. Якщо Переможець відмовляється від підписання видаткового касового ордеру, інших документів, необхідних для отримання грошового подарунку – його перемога анулюється, подарунок  врученню не підлягає.

 

 1. Прикінцеві положення

7.1. Факт участі в акції означає, що всі її учасники ознайомлені і повністю згодні з цими Правилами.

7.2. Учасники Акції інформуються про умови проведення рекламної акції з допомогою розміщення відповідної інформації:

– на сайті БЦ «NEOPLAZA» www.neoplaza.com.ua

– посилання на сторінках БЦ «NEOPLAZA» в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм;

– а також посилання в інших засобах масової інформації за вибором Замовника акції.

7.3. Замовник залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни і доповнення до Правил проведення рекламної акції до ії початку 14.12.19 о 10:00. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Замовником  акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови рекламної Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та їх умов.

Учасник Акції фактом реєстрації та участі у акції дає свою згоду на збір, обробку та зберігання персональних даних, які надає учасник акції в ході її проведення, включаючи внесення таких даних до бази даних Замовника акції. Замовник акції гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації,  він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо захисту особистої інформації, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

7.4.  Беручи участь у акції, кожен учасника акції тим самим підтверджує свою згоду на використання та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», будь-якої наданої інформації Замовником акції з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, методами, що не суперечать чинному законодавству України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безкоштовне використання його імені, прізвища, зображення (фотографії), інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною метою, у тому числі право публікації його імені і зображення (фотографії) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, без обмеження по території і терміну такого використання, і таке використання не компенсується (не оплачується) Замовником акції або третіми особами. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

7.5. Всі учасники акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються дотримуватись і виконувати їх.

7.6. У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Замовника  акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

7.7. Усі результати акції остаточні й оскарженню не підлягають.

7.8. Беручи участь в акції тим самим учасник акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення учасником акції цих Правил або відмова учасника акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Призів та ін.) вважається відмовою учасника акції від участі в акції та отримання Призу, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника акції будь-якої компенсації.

7.9. Замовник акції не несе відповідальності за: – достовірність наданої учасниками акції інформації щодо їх персональних даних; – за технічні проблеми, пов’язані з передачею даних при використанні каналів зв’язку, що використовуються під час проведення акції; – невиконання (несвоєчасне виконання) учасниками акції своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.

7.10. Замовники акції не несуть відповідальності за невиконання зобов’язань, зазначених в цих Правилах, у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві України, що діють на території проведення акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника обставини.

7.11. Замовник акції не несе відповідальність за невиконання зобов’язань, зазначених в цих Правилах, в тому числі, стосовно подарунків  акції, передбачених цими Правилами, у разі, коли учасник акції, що здобув право на отримання такого призу, не звернувся за призом, а також у разі відсутності учасника акції чи неможливості зв’язатися з таким учасником та повідомити про можливість отримання призу впродовж періоду проведення акції або впродовж строку, передбаченого в цих Правилах. Подарунки надаються Замовником акції лише у разі виконання учасником акції, що здобув право на отримання подарунку, усіх вимог передбачених цими Правилами.

 

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете задати їх Відповідальному виконавцю Організатора Акції на електронну адресу: inna_kharuk@ukr.net або за телефоном: 096 590 45 80 Харук Інна